Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

TRINITI – Totaalne nahauuendus

3 ühes protseduur - fotonoorendus, RF lifting, Matrix

Triniti totaalne nahauuendusprotseduur on firma Syneron poolt väljatöötatud signatuurprotokoll, mis sisaldab endas 3 erinevat protseduuri:

I elos fotonoorendus – ühtlustab nahatooni kaotades pindmised pigmendilaigud, punetuse ja laienenud kapillaarsooned, silub peenemaid pindmisi kortse.

II RF nahapinguldus – intensiivne nahapinguldus infrapuna valguse koostoimes bi-polaarse raadiolainega, mis tungib sügavale nahakihtidesse aktiveerides pikaajaliselt uue kollageeni ja elastiini teket. Kohene efekt, mis tugevneb aja jooksul.

III Matrix – fraktsionaalne kortsueemaldus. Tasandab sügavaid kortse tekitades dermises mikrotraumad. Mikrotraumade paranemist toetavad soojuse toimel aktiveerunud ümbritsevad koed, tekitades nii eriti intensiivselt uue kollageeni ja elastiini tootmise.

Realistlikud ootused

Keskmiselt nädala möödudes protseduurist on soovimatu pigment välja ketendanud, punased laigud ja kapillaarilaiendid kadunud.
Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad. Kuna protseduur on väga intensiivne toimuvad naha uuenemisprotsessid veel 3 kuni 5 kuud peale protseduuri.
RF nahapinguldamise ja Matrix kortsueemaldus protseduuril pole väga head tulemust miimilistel kortsude puhul.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduure korrata 2-5 korda 3-4 nädalaste intervallidega. Pikaajalise tulemuse saavutamiseks on soovitav sooritada 1-2 täiendavat protseduuri aastas.

Enne Triniti protseduurile tulekut peaks teadma et……

 • 2 nädalat (tumeda naha ja hästi päevituvate inimeste puhul 4 nädalat) enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist;
  protseduuri ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele; rasket diabeeti, nahavähki, luupust, epilepsiat põdevatele inimestele;
  enne protseduuri peab vältima fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist;
  näo keemilisest koorimisest või kirurgiliste protseduuride teostamistest peaks olema möödunud 3 kuud;
  protseduurile peab tulema puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki;
  2 nädalat peale protseduuri on soovitav vältida päevitamist või kasutada päikese käes viibimise korral päikesekaitekreemi SPF-faktoriga vähemalt.


Protseduur

Olenevalt protseduurist võtab see aega 1-2 tundi.
Protseduurile eelneb põhjalik konsultatsioon vastava koolituse saanud spetsialistiga. Konsultatsiooni käigus tehakse kindlaks teie nahatüüp, testitakse teie naha reaktsiooni energiampulsile ja selgitatakse välja, kas teil on protseduuri sooritamiseks vastunäidustusi.
Peale protseduuri võib esineda naha punetust ja kerget turset. Punetus möödub mõne tunni jooksul, turse taandub 1-3 päevaga.
Triniti - totaalne nahauuendus.