Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

Tehnoloogia

Elektro optiline sünergia on elos.

elektro optiline sünergia = elos tehnoloogia

elōs Tehnoloogia eelised

Kuigi esimesed laserid leiutati 60ndate keskel võttis aega 20 aastat, kuni tehnoloogia arendati piisavalt turvaliseks, et rakendada seda dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks.

Aastal 1991 leiutas ja pantenteeris füüsik dr. Shimon Eckhouse intensiivse pulseeriva valguse (IPL) tehnoloogia. Aastateks sai IPList mittekirurgilise iluravi valdav meetod. Siiski, ka see tehnoloogia jäi oma võimalustelt limiteerituks – piiratud nahaläbistamise võime, epidermise pigmentatsiooni muutuste risk ja armistumine.

Suur samm tehnoloogia edasiarendusel toimus aastal 2000, kui Dr. Michael Kreindel koostöös Dr. Shimon Eckhousiga kombineeris optilise energia (IPL ja laser) bi-polaarse raadiolainega. Nii sündis elektro-optiline sünergia elos. Elos-tehnoloogia seab uue standardi turvalistele ja efektiivsetele mittekirurgilistele esteetilistele protseduuridele ja ületab IPL- ja laserprotseduuride limiteeritud võimalused ja turvalisuse.

 

elōs tehnoloogia – turvaline protseduur kõikidele nahatüüpidele

Traditsioonilisi valgusallikaid nagu laser ja IPL on edukalt kasutatud juba pikka aega kõikvõimalike nahaprobleemide raviks ja karvade eemaldamiseks. Kasutatakse erineva pikkusega valguslaineid ja filtreeritud valgusspektreid. Laseritel ja muudel tugevatel valgusallikatel esineb üks probleem – sihtmärki (karvasibul, pigmendilaigud, veenilaiend või kollageeni kiud) ei neeldu piisavalt palju soojusenergiat tagamaks protseduuri efektiivsust, ilma, et töödeldava ala kõrval asuvatele kudedele (epidermis ja dermis) ei tekiks kahjustusi. Elos-tehnoloogial on välja pakkuda lahendus sellele probleemile – raadiolaine ja valguse energia täidavad ühtset ülesannet, milleks on kudede temperatuuri tõstmine. Samas neelduvad raadiolaine ja valgus erinevalt eri kudedes, siis vastavalt vajadusele suurendades ühte ja vähendades teist, saame tagada turvalised ja efektiivsed protseduurid igale nahatüübile. Samal ajal jahutab epidermist külm kontaktotsik, suurendades sedasi naha vastupanuvõimet. Selle tulemusena väheneb raadiolane neeldumine epidermises, suurendades nõnda turvalisust ja tagades soojusenergia sügavama penetratsiooni eelsoojendatud alas.

 

elōs – efektiivsus

  • energia neeldub täpselt eelsoojendatud alas jättes kõrvalasuva külma naha puutumata. Võmaldab väga täpselt määratleda töötlemiseks vajaliku ala
  • protseduur pole nii valulik, sest nahaga otseses kokkupuutes olev kontaktotsik on jahutatud 5ºC
  • suur kontaktotsik 12×25 mm lühendab tunduvalt protseduuri kestvust
  • sügavam nahaläbistusvõime tagab parema lõppresultaadi
  • bi-polaarne raadiolaine on väga täpselt kontrollile alluv soojusenergia allikas, mille koostoime optilise energiaga tagab parima tulemuse
  • võimaldab kasutada valgusenergiat tasemel, kus see on täiesti ohutu kõikidele nahatüüpide (st. vähem optilist energiat kui tavalisel IPLil ja laseril)
  • turvalisuse tagamise lisaseadmed – aktiivne nahatemperatuuri kontroll kogu protseduuri vältel

 

Kõik Syneroni seadmed omavad EMA, Ameerika FDA (Food and Drug Administration) ja ISO (International Organization for Standardization) heakskiitu.

elos_technology