Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

Meist

Revivre Skincare

Revivre Skincare on spetsialiseerunud mittekirurgiliste iluraviteenuste pakkumisele ja tegutsenud sellel alal juba 2008. aastast (endine Laserclinic OÜ). 

Oleme väike, aga tubli ettevõte. Revivre Laserprotseduuride kollektiivi eesmärk on pakkuda parimaid lahendusi, kvaliteetset teenust ja individuaalset lähenemist. Kliendi rahulolu on meile väga oluline. Kokkuhoid administraatoritele ja suurtele ruumidele tehatavatelt kulutustelt võimaldab osutada tipptasemel teenuseid mõistlike hindadega. Probleemide puhul, kus me ei saa aidata,  anname adekvaatseid soovitusi kuhu pöörduda ja ei pelga oma kliente vajadusel ka konkurentide juurde saata.

Soovides pakkuda oma klientidele parimat, kasutame oma töös elos tipptehnoloogial põhinevaid Syneroni meditsiiniseadmeid, mille efektiivsus on oluliselt suurem kui tavalistel ilusalongiseadmetel ja garanteerib ka lubatud tulemused.

Kõik seadmed, millega Revivres töötame, põhinevad ELOS tehnoloogial, omavad Euroopa Liidu Meditsiiniameti heakskiitu CE, FDA ja ISO sertifikaate. Seadmed on hooldatud ja kontrollitud iga-aastaselt selleks volitatud spetsialistide poolt.

 

Maksevõimalused: sularaha, kaardimaksed, ülekanne

ELOS LASERKLIINIK OÜ aa EE981010220224441228

 

Broneerimine ja info tel 56 222 646, info@laserprotseduurid.ee