Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

elos Laserepilatsioon

Püsiv karvaeemaldus dioodlaseriga.

elos laserepilatsioon kasutab karvade eemalduseks kahte erinevat energiaallikat – dioodlaserit ja bi- polaarset raadiolainet, mille koostoime annab eelise selliste karvaeemaldusmeetodite ees nagu tavaline laserepilatsioon või fotoepilatsioon, mis põhinevad ainult fototermolüüsil.
Tavaliseks laserepilatsiooniks on vajalik melaniini olemasolu karvas. Termolüüsiks vajaliku temperatuuri saavutamiseks peab piisav kogus valgusenergiat neelduma karvas olevas melaniinis, produtseerimaks soojust karvasibulas. Soojusenergia hävitab karvasibula. Juhul, kui karvas on vähe melaniini, siis ei ole võimalik piisava koguse valgusenergia neeldumine termolüüsi toimumiseks. Laserepilatsiooni teine miinus on suur nahakahjustuste tekkimise oht. Tumedama nahaga inimestel on suur oht ebameeldivateks kõrvalmõjudeks nagu nahapõletused, villid, armistumine ja hüperpigmentatsioon. See tuleneb sellest, kui liiga palju valgusenergiat neeldub mitte karvas, vaid nahas asuvas melaniinis.

Elos™ -tehnoloogia toimimine ei sõltu karvas olevast melaniinist, see tehnoloogia võimaldab eemaldada ka heledamaid, punaseid ja halle karvu ja on valgusenergia vähese kasutamise tõttu sobilik kõikidele nahatüüpidele.

Dioodlaseri ja bi-polaarse raadiolaine koostoimel tekkinud termolüüs tekitab bioloogilise efekti – karvasibulad hävinevad. Kuna valgus on ainult üks osa elos-tehnoloogiast, siis on võimalik kasutada valgusenergiat tasemel, kus see on täiesti ohutu kõikidele nahatüüpidele. Kohu protseduuri vältel ajal jahutab nahka külm kontaktotsik.

Laserepilatsiooni realistlikud ootused

elos laserepilatsioon aitab suurepäraselt raseerimise või vahatamise tagajärjel sissekasvanud karvade ja karvanääpsu põletiku puhul!

Laserepilatsioon mõjub ainult kasvufaasis olevatele karvanääpsudele ja seetõttu tuleb karvade kasvutsüklist olenevalt protseduuri korrata. Hea tulemuse saavutamiseks on tavaliselt vajalik teostada 5-8 protseduuri. On tähtis teada, et 100% karvakadu igaveseks ei saa garanteerida, sest jõudeolekus või puhkefaasis olevad karvad võivad aja mööduses aktiveeruda faktorite mõjul nagu hormonaalne tasakaalu häire, rasedus, menopaus, haigused, medikamendid, ülekaalulisus, alakaalulisus jne.

fotoepilatsioon- sile ja siidine

Enne laserepilatsiooni protseduurile tulekut peaks teadma et…

  • 2 nädalat (tumeda naha ja hästi päevituvate inimeste puhul 4 nädalat) enne protseduuri tuleb vältida töödeldava piirkonna päevitamist;
  • 2 nädalat enne protseduuri tuleb vältida isepruunistavate kreemide kasutamist;
  • protseduurie ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele; rasket diabeeti, nahavähki, lupust, epilepsiat põdevatele inimestele;
  • enne protseduuri peab vältima fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist;
  • kui sa oled eemaldanud karvu vaha või epilaaroriga siis on soovitav oodata 4 nädalat enne foto- või laserepilatsiooniga alustamist, sest protseduur toimib ainult karva olemasolul;
  • 1-2 päev enne laserepilatsiooni tuleb töödeldavalt alalt raseerida karvad ziletiga;
  • kui teil on kuiv nahk siis on soovitav päev enne protseduuri ennast korralikult kreemitada;
  • protseduurile tuleb tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki;
  • vahetult peale protseduuri ei ole soovitav päevitada.

Laserepilatsiooni protseduur

Olenevalt piirkonnast võtab see aega 15 min – 3 tundi. Enne elos laserepilatsiooni protseduuri, eelneb põhjalik konsultatsioon vastava koolituse saanud asjatundjalt. Konsultatsiooni käigus tehakse kindlaks teie nahatüüp, testitakse teie naha reaktsiooni energiampulsile ja selgitatakse välja, kas teil on protseduuri sooritamiseks vastunäidustusi.

Laserepilatsioon mõjub ainult aktiivses kasvufaasis olevatele karvanääpsudele ja seetõttu tuleb karvade kasvutsüklist olenevalt protseduuri korrata

näo piirkonnas 4-6 nädala

keha piirkonnas 8-12 nädala pärast.

Selge karvakasvu vähenemine saavutatakse keskmiselt pärast kolmandat protseduuri, kuigi sageli aeglustub karvakasv juba ka esimese protseduuri järgselt. Keskmiselt on vajalik teostada 5-8 protseduuri.

Kuidas kindlaks teha, et laserepilatsiooni protseduur on toiminud?

Peale protseduuri peavad karvad 2 nädala möödudes eemalduma nahalt koos karvanääpsuga. See on parim ja ka ainuke viis kontrollimaks, kas protseduur on mõjunud. Kui karv eemaldub hõlpsasti, on protseduur toiminud.

Karva mitte eemaldumisel võib olla erinevaid põhjuseid, liiga hele pigmendita karv või liiga nõrk valitud võimsus protseduuri läbiviimisel. Igal juhul peaks sellest teenusepakkujat teavitama.