Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

Järelmaks

Protseduurid järelmaksuga.

MediCredit järelmaks on ainulaadne finantseerimisettevõte Põhjamaades ja Baltikumis, mis väljastab ainult meditsiiniprotseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu.

MediCreditist laenu taotlemine on kiire, mugav ja konfidentsiaalne.

Otsuse laenu väljastamise kohta saad juba järgmiseks päevaks ning lepingute allkirjastamine toimub mugavalt samas raviasutuses järgmisel visiidil. Lepingut saab allkirjastada ka digitaalselt või MediCrediti kontoris kohapeal, kui see on sulle mugavam.

Laenuraha liigub laenuandjalt otse raviasutusele: raviasutus väljastab osutatud meditsiiniteenuse või –teenuste eest arve ning arve tasub MediCredit. See tähendab, et laenu saab kasutada ainult meditsiiniprotseduuride ja raviteenuste eest tasumiseks ning välistatud on laenusumma mittesihipärane kasutamine.

MediCredit lepingutasu ei võta ja sissemakse on 0%.
MediCreditil laenudel on fikseeritud intress 10-19%. Intressimäär sõltub laenusumma suurusest ja tagastamise perioodist. Intressi arvestatakse laenujäägilt ning tasumine toimub igakuiste annuliteetmaksetena.

Kuidas laenata?

MediCredit väljastab laenu summades 150 kuni 6000 eurot.
Otsuse laenu väljastamise kohta saad kiirelt, tavaliselt juba mõne tunni jooksul. Laenu võid tagasi maksta endale sobiva perioodi jooksul – 3 kuust kuni 4 aastani.

Laenu saamine eedlab vanust 21 aastat ja vähemalt Eesti Vabariigis sätestatud miinimumpalga olemasolu, mille tõestamiseks tuleb Teil edastada 6 kuu pangaväljavõte.

Laenu taotlemiseks on kaks võimalust:

  • laenu taotlemine sulle meditsiiniteenust osutavas raviasutuses
  • laenu taotlemine internetis

Laenu taotlemine internetis toimub siin.

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.

Medicredit