Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

Hea teada

ÄRA KULUTA OMA RAHA PROTSEDUURIDELE MILLEL POLE TULEMUST!

OLE TEADLIK!

ÄRA KULUTA OMA RAHA PROTSEDUURIDELE MILLEL POLE TULEMUST!

Uusi kirurgilise sekkumiseta iluteenuste (nt. laser-ja fotoepilatsioon, fotonoorendus, erinevad raadiosageduslikud liftingud jne.) pakkujaid lisandub iga päevaga ja teeb see klientidele valiku väga raskeks.

Kes on usaldusväärne? Kelle juurde minna? Kas kõrgem hind tagab kvaliteetse teenuse?

Kuidas otsustada ja mida tuleks silmas pidada otsuse tegemisel?

Siinkohal toome ära mõned lihtsad punktid millele tasub tähelepanu pöörata.

Millest sõltub protseduuri efektiivsus?

Protseduuri efektiivsus sõltub seadmest ja tehnoloogiast mida kasutatakse. 
Tasub alati uurida, milline masin on teenusepakkujal – tuntud tootjate aparaadid on kahtlemata usaldusväärsemad.
 Sellistel teenusepakkujatel on tavaliselt masina tootja nimi välja toodud, samuti omavad need aparaadid CE, FDA ja ISO sertifikaate.
 Tipptasemel tootjate masinate hinnad erinevad sadades kordades odavamatest koopiatest ning enamasti garanteerib sellise masinaga protseduur ka tulemuse.

Protseduuri tulemus sõltub teenindaja professionaalsusest – isegi väga hea aparaadi puhul võib protseduuri efektiivsus kannatada teenindaja kogenematuse tõttu.
 Tasub eelistada salonge, kellel on pikaajalised kogemused, koolitatud oma ala spetsialistid.

Kuidas ma saan aru, et protseduur on toiminud?

PÜSIV KARVAEEMALDUS foto- või laserepilatsiooniga

Epilatsiooni puhul sõltub protseduuri efektiivsus karva värvusest ja kasutatavast tehnoloogiast – mida tumedam karv, seda parem tulemus. Heledamate karvade puhul võib soovitud tulemuste saavutamiseks vaja minna rohkem protseduure.
On hea teada, et täiesti pigmendita (hallide ja valgete) karvade puhul IPL- ja laserprotseduurid (valgusallikatel põhinevad epilatsioonimeetodid) protseduurid ei toimi!

Peale protseduuri peavad karvad 2 -3 nädala möödudes eemalduma koos karvanääpsuga.
 See on ainuke viis kontrollimaks, kas protseduur on mõjunud. Karva mitte eemaldumisel võib olla erinevaid põhjuseid – liiga hele pigmendita karv, liiga nõrk valitud võimsus protseduuri läbiviimisel või on võimalik, et aparaat ei võimaldagi piisavat energikasutust efektiivseks protseduuri läbiviimiseks. Igal juhul kontakteeruge teenusepakkujaga ja teavitage probleem

PIGMENDILAIGUD

Pigmendilaigud reageerivad tavaliselt protseduurile väga hästi. Soovimatud pigmendilaigud alguses tumenevad paari minuti jooksul, tõmbuvad tükiliseks ja kerkivad naha pinnale. Lõhustunud pigment eemaldub nahapinnalt nädala jooksul

Kui pigmendilaigud protseduurile ei reageeri, selle põhjuseks võib olla :

Pigmendilaigud asuvad dermise sügavamates kihtides kuhu valgusenergia ei suuda neelduda. Selliseid pigmendilaike esineb harva.

Pigmendilaik on liiga hele. Mida tumedam laik seda kindlamini saavutab soovitud tulemuse.

Võimalik, et aparaat ei võimaldagi piisavat energikasutust protseduuri efektiivseks läbiviimiseks. Selliste pigmendilaikude nagu tedretähnid, solaarlentiigod (maksalaigud) Cafe au Lait ja läätslaigud, mis asuvad üldiselt naha pindmises kihis, ei tohiks korraliku masinaga ja kogemustega spetsialisti juures probleeme tulla.

KAPILLAARILAIENDID JA ANGIOOMID

Kapillaarilaiendid, angioomid, teleangiektaasiad (pindmiste kapillaarilaiendite võrgustik) ja nn. ämblikud reageerivad protseduurile väga hästi. Peale protseduuri sooneke tõmbub kokku (koaguleerub) ja kaob kas kohe või muudab värvi ja kaob mõne päeva möödudes.

RF LIFTING

Protseduurijärgselt peaks nahk toonusesse minema. See efekt küll kaob paari päeva möödudes ja tegelikke tulemusi võib oodata alles paari nädala pärast. Protseduuriseeria lõpptulemusena nahk pingudub, muutub elastsemaks, kortsujooned tasanduvad ja muutuvad lühemaks. Soovitav on teha protseduuri eelselt ja järgselt pildid. Selline võrdlusmoment on väga oluline, sest vastasel juhul jääb arvamus väga subjektiivseks.

Piibe Varema

tegevjuht