Close
Book Your Reservation

Aesthetic Beauty Treatments

Telefon: 56 222 646 | E-mail: info@laserprotseduurid.ee

Tooted

Soovides pakkuda parimat oleme valinud müügiks Environi tooted!

Oleme hoolikalt valinud teile tooted, mis parandavad oluliselt naha funktsioone, heaolu ja sobivad toetavaks hoolduseks meie teenuste juurde. Naha paranemise- ja taastamisprotsesside kõiki faktoreid arvesse võttes oleme selleks valinud kõrgete A- ,C-  ja E –  vitamiinide sisaldusel põhinevad Environ tooted. Environi tooteid saate osta meie salongist.

AVST 1-3 hind 55eur

AVST 4-5 hind 62 eur

AVST Eye Gel

Advanced Vitamin Skin Therapy ehk AVST™ sari on saadaval viie erineva A- ja C-vitamiini tugevusastmega. Kõik tooted sisaldavad antioksüdante, flavonoide ja imendumist soodustavaid aineosi.

Alates AVST™ 3 tasemest kuuluvad toodete koostisesse ka kollageeni ja elastiini sünteesi soodustavad peptiidid. A-vitamiini kasutatakse kõikides AVST sarja toodetes loodusliku päikesekaitsena.

Environ AVST Eye Gel 15ml: Õhukesele silmaümbrusnahale mõeldud õrn A-vitamiini geel, mis sisaldab rohkelt antioküdante.

Environ AVST 1 50ml: AVST sarja kreem alustamiseks, mis sisaldab vähesel määräl A-ja C-vitamiine.

Environ AVST 2 50ml: Teine tase AVST toodete sarjas, sisaldab suuremal määral A- ja C-vitamiini kui AVST 1.

Environ AVST 3 50ml: Kolmas tase AVST toodete sarjas, mis sobib eriti hästi päikesekahjustustega ning pigmenteerunud nahale. Sisaldab suurtes kontsentratsioonides A-ja C-vitamiini, seetõttu võib kasutada peale naha kohanemist AVST 1 ja 2.

Environ AVST 4 50ml: Kõrge A- ja C-vitamiini sisaldusega kreem. Tohib kasutada alles pärast naha kohanemist AVST™ tasemetega 1, 2 ja 3.

Environ AVST 5 50ml: Eriti kõrge A- ja C-vitamiini sisaldusega kreem. Mõeldud eelkõige päikesest kahjustunud nahale, mis nõuab Environ® AVST™ astmetest 1, 2, 3 ja 4 tugevamat A- ja C-vitamiini sisaldust.

environ